Alpha Disli Vanalar

Ürün Kodu : DN-15
Alpha model vana özellikle isitma ve sogutma suyu devrelerinde otomatik balanslama için dizayn edilmistir. içinde bulunan ALPHA kartus sistemi ile debi, basinç

Alpha Disli Tip Balans Vanalari (DN15-DN50)

 

Alpha model vana özellikle isitma ve sogutma suyu devrelerinde otomatik balanslama için dizayn edilmistir. içinde bulunan ALPHA kartus sistemi ile debi, basinç dalgalanmalari altinda limitlenebilmektedir

Spesifikasyon
Vana, otomatik balanslamayi saglayan kartustan meydana gelmektedir.  Degisebilir orifis plakasi ve dahili diyafram, kartusu olusturan bölümlerdir. Vananin basinç sinifi PN25 olaraktir. Vana malzemesi DR pirinçtir.


1.Pirinç vanalar disi/disi baglanti
Basinç siniflandirmasi PN25’den düsük olmamak üzeredir. Bu da 2500 kPa statik basinca denktir. Vana malzemesi DR pirinçtir.

2. Küresel Vanali ve rakor baglantili Pirinç Vanalar
Vana, debi ayar kartusu ile dahili küresel vanadan ibarettir. Basinç siniflandirmasi PN25’den düsük olmamak üzeredir. Vana gövdesi, kolay montaj adina bir tarafi sabit disli baglanti, diger tarafi rakorlu sekildedir. Vana malzemesi DR pirinçtir.

3. Yumusak Demir Vanalar
Vana, GGG40 yumusak demir malzemeden, korozyona dirençli RG6 olarak üretilmektedir. Bu tip vanalar, çaplarina göre bir veya daha fazla kartus ile debiyi limitlemektedir. Basinç sinifi PN16/PN25 mertebesindedir. Vananin flans baglanti noktalari  EN/ANSI standartlarina uygun olaraktir.

4. Debi Limitleyici Kartuslari
Debi limitleyici kartus +/- 10% hassasiyet ile nominal debi ayarini saglar. Min. 0,004 l/s. Debi degisimi, kartusun içinde yer alan orifis plakasinin degisimi ile saglanabilir. Kartus malzemesi DR pirinç veya paslanmaz çelik olaraktir. Ayrica kartus dahili bir lastik diyafram içermekte olup, en büyük avantaji sizinti ve gürültü riskini minimize etmesidir.

5. Üretici
Üretici ISO 9001 sertifikalidir

2D Çizim:
2D.rar Download
3D Çizim:
3D.rar Download

 

 

Çık